Otrzymalismy tytuł Lidera Małopolski za nasze cyrkularne działania

W Październiku Otrzymaliśmy Tytuł Lidera Małopolski 2022 - Za Dbanie O Środowisko I Prowadzenie Biznesu Zgodnie Z Ideą Gospodarki O Obiegu Zamkniętym.

To Dla Nas Duże Wyróżnienie, Ale Przede Wszystkim Dowód Na To, Że To, Czym Się Zajmujemy, Jest Słuszne I Potrzebne.


Konkurs GOZ BIZNES Lider Małopolski Jest Kierowany Do Wszystkich Przedsiębiorców, Którzy W Swojej Działalności Wykorzystują Rozwiązanie, Aby Zminimalizować Ilość Odpadów I Jak Najdłużej Utrzymać W Obiegu Wykorzystywane Surowce. Organizatorem Konkursu Jest Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości Oraz Województwo Małopolskie. Uroczystość Odbyła Się W Miniony Czwartek 13 Października W Krakowie W Siedzibie Narodowego Banku Polskiego.


Kapituła, Która Oceniała Wnioski Doceniła W REBREAD Wiele Działań, Które Są Nastawione Na Walkę Z Marnowaniem Żywności M. In:

Na Podium Stanęło Także DEKO EKO B.V. Sp. Z O.O. , Które Odebrało Nagrodę Za Zajęcie II Miejsca Za Swoje Cyrkularne "Eko Logiczne Doniczki" - Produkowane Z Foliowych Odpadów, Zaś Trzecie Miejsce Wręczono EcoTech System Sp. Z O.O. Za Motywacyjny System Gospodarki Odpadami.

Zdobyta Nagroda Jest Dla Nas Ogromną Motywacją Do Dalszego Działania, Bo W Temacie Marnowania Żywności Jest Jeszcze Wiele Do Zrobienia I Wszystkich Nas Czeka Dużo Pracy. Cieszymy Się, Że Nasza Dotychczasowa Praca Została Doceniona I Gratulujemy Wszystkim Pozostałym Uczestnikom Konkursu!

Więcej O Konkursie GOZ Lider Małopolski 2022 Przeczytacie Na Stronie Dziennika Polskiego:
Informacja Na Ten Temat Pojawiła Się Także Na Łamach Portalu Małopolska.Pl (Przeczytaj Artykuł) Oraz Portalu Kraków Nasze Miasto, Gdzie Znajduje Się Pełna Galeria Z Tego Wydarzenia (Przeczytaj Artykuł I Obejrzyj Galerię).